Zgłoś drużynę do Sezonu WIOSNA 2019

Szukasz profesjonalnych rozgrywek piłkarskich dla amatorów? Jeżeli cenisz sobie fachowość i perfekcję?
To wszystko gwarantujemy Ci w GLSP!

Ruszyły zapisy do wiosennej edycji Gończyckiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Drużyny, które chcą wziąć w niej udział muszą się śpieszyć. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rozgrywki tradycyjnie odbywać się będą na Orliku przy Zespole Szkół w Gończycach. Start zaplanowany jest na 28kwietnia. Następne kolejki rozgrywane będą w niedzielę w godzinach 9-17.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 kwietnia. Drużyny, które chcą wziąć udział w rozgrywkach muszą się śpieszyć. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisów można dokonywać telefonicznie: 511 904 866 lub mailowo: organizator.glsp@gmail.com.

Dla najlepszych ekip oraz czołowych zawodników klasyfikacji indywidualnych przewidziane są atrakcyjne nagrody.

W ROZGRYWKACH GWARANTUJEMY MIĘDZY INNYMI:

• mecze w każdą niedzielęna boisku ze sztuczną trawą
  • serwis fotograficzny
  • statystyki orazraporty meczowe
  • rozbudowane statystyki indywidualne
  • wybór "6-tki" kolejki
  • wybór gracza kolejki "MVP"
  • wybór drużyny tygodnia
  • klasyfikacja Fair Play
  • darmowa woda mineralna
  • wykwalifikowanych sędziów
  • atrakcyjne nagrody i wyróżnienia dla wszystkich(!) zespołów biorących udział w Lidze
  • uroczyste zakończenie sezonu w karczmie JAKUBOWA IZBE
    oraz to co najważniejsze
    ...niezapomnianą atmosferę piłkarskiego widowiska i ogromną dawkę emocji!

Pamiętajcie - GLSP to w pełni profesjonalne rozgrywki dla grup znajomych, a przede wszystkim dla pasjonatów gry w piłkę nożną. Liczymy że są w naszym Powiecie drużyny, które zastanawiają się nad zmianą ligi lub nie wiedzą, gdzie poczynić pierwsze szlify w amatorskiej piłce. Ta inicjatywa przewidziana jest właśnie dla Was! Czekamy na kontakt! Z chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania czy wątpliwości.